Vacature Office manager enquêteafdeling

 

 

Locatie: Breda

Uren: 24-32 uur per week (in overleg)

Ingangsdatum: 1 aug (in overleg)

 

Aan de slag bij Dimensus

Dimensus Beleidsonderzoek is een onderzoeksbureau voor de (semi)overheid, non-profit- en profit organisaties. Wij onderzoeken uitkomsten van enquêtes die wij online, schriftelijk, telefonisch of face-to-face verzamelen. Wij bestaan uit een klein team van onderzoekers en beschikken over een grote pool met enthousiaste enquêteurs die in ons callcenter of op locatie werken. Als office manager zorg jij voor een optimale dienstverlening met betrekking tot het enquête-proces. Je stuurt het team van enquêteurs aan en bent geheel verantwoordelijk voor de planning, verwerking van de enquêtes, urenregistratie en het schakelen met de onderzoekers. Je zorgt ervoor dat de onderzoekers worden voorzien van de juiste informatie zodat zij verder kunnen met het uitwerken van de resultaten. Daarnaast ben je flexibel inzetbaar om te ondersteunen waar nodig. Het is een zelfstandige functie met veel verantwoordelijkheden.

Dit ga je doen

 • Je stuurt ons jonge team van enquêteurs aan, daarnaast plan je de enquêteurs in aan de hand van de diverse opdrachten;
 • De telefoon zal jouw nieuwe vriend worden. Telefoontjes beantwoorden, klanten te woord staan, zelfstandig acties oppakken en verdelen in het team, verdiepingsgesprekken voeren om tot de kern te komen. Je kunt het zo gek niet bedenken;
 • Je zult kwaliteitscontroles uitvoeren op het werk van de enquêteurs en ook zul je verantwoordelijk zijn voor de urenadministratie van deze enquêteurs;
 • Het opmaken van documenten in Microsoft Word en het voorbereiden van rapportages in Microsoft Excel en PowerPoint;
 • Verwerken van enquêtes en het verwerken van antwoordnummerpost;
 • Het programmeren van vragenlijsten en het verwerken van scanbare vragenlijsten;
 • Postverzending van projecten verzorgen.

Eigenschappen en competenties

Om in ons team te passen en het maximale uit de functie te halen zijn we op zoek naar iemand met de volgende eigenschappen en competenties:

 • Je bent nauwkeuring en secuur. Je hebt zaken goed op orde, je werkt gestructureerd en wil graag alles perfect afleveren;
 • Je bent leergierig, staat altijd open voor nieuwe ideeën en informatie en je bent jong van geest;
 • Je houdt van aanpakken en deinst niet achteruit van een beetje werkdruk. Daarnaast ben je altijd bereid om je collega’s te helpen indien zij jouw hulp goed kunnen gebruiken;
 • Je bent sociaal vaardig. Met deze diverse functie is het belangrijk dat je snel van werkzaamheden kunt schakelen en prioriteiten kunt stellen;
 • Je hebt minimaal een MBO diploma niveau 4 op zak (bijv. richting officemanagement of directie-assistent) en hebt daarnaast een goede beheersing van de Nederlandse taal (spreken en schrijven).

Dit bieden wij jou

Zodra je start als office-manager mag je rekenen op een contract voor minimaal 24 uur per week en maximaal 32 uur. Je krijgt de beschikking over een leuke werkplek met een gezellig team zodat de belangrijkste ingrediënten aanwezig zijn om jouw succes te realiseren! Zo bieden wij jou:

 • een marktconform salaris;
 • een aantrekkelijk pensioen;
 • voldoende vakantiedagen;
 • 8% vakantiegeld;
 • klein en hecht team;
 • gezellige borrels & gezamenlijke lunches.

Aan het werk
Om onze organisatie nog succesvoller te maken zijn we op zoek naar jou! Herken jij je in bovenstaand profiel en kun je niet wachten om je bij ons team te voegen, solliciteer dan snel. Mail ons je CV met motivatiebrief naar info@dimensus.nl. Heb je nog vragen? Dat kan natuurlijk. Lilian Bosten beantwoordt je vragen via 076-5150304. We zien je sollicitatie graag tegemoet en we hopen jou snel te kunnen verwelkomen in ons jonge en bruisende team!

 

Geef een reactie